Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Arab Spring The Fragrance Kitchen για γυναίκες και άνδρες

Arab Spring The Fragrance Kitchen για γυναίκες και άνδρες

Arab Spring από The Fragrance Kitchen είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Arab Spring κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο Καλαβρίας, λάιμ και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι λευκός κρίνος, κρίνο της κοιλάδας και πράσινο τσάι; οι νότες της βάσης είναι γαρδένια, Σημύδα και λευκός μόσχος.

Περγαμόντο Καλαβρίας λάιμ νότες πρασίνου

λευκός κρίνος κρίνο της κοιλάδας πράσινο τσάι

γαρδένια Σημύδα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arab Spring by The Fragrance Kitchen.

Arab Spring Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Fragrance Kitchen Arab Spring fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Fragrance Kitchen Arab Spring, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arab Spring by The Fragrance Kitchen. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arab Spring by The Fragrance Kitchen αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Betty Barclay Betty Barclay Women Frederic Malle En Passant Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Nina Ricci Ricci Club Ted Baker Ted Baker Woman Nicolas Danila Asian Gardens Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Caesars World Ferentina O Boticario Floratta Emerald Jeanne Arthes Cotton Club Women