Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Organic Glam Jasmine The Organic Pharmacy για γυναίκες

Organic Glam Jasmine The Organic Pharmacy για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Organic Glam Jasmine The Organic Pharmacy για γυναίκες Εικόνες

Organic Glam Jasmine από The Organic Pharmacy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Organic Glam Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 2010. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και Σπόροι Σέλερυ; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Σπόροι Σέλερυ

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Organic Glam Jasmine by The Organic Pharmacy.

Organic Glam Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Organic Glam Jasmine by The Organic Pharmacy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Organic Glam Jasmine by The Organic Pharmacy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Elizabeth Arden 5th Avenue Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Paul Smith Paul Smith Floral Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Avon Simple Elements Perfect Cotton Donna Karan Donna Karan