Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

ταμπάκο
μέλι
κακάο
A*Men Pure Havane Thierry Mugler για άνδρες Εικόνες

A*Men Pure Havane από Thierry Mugler είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για άνδρες. A*Men Pure Havane κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Huclier. Οι νότες κορυφής είναι ταμπάκο και λευκόμελο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Βανιλια και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι και στίραξ.

ταμπάκο λευκόμελο

πατσουλί Βανιλια Κακάο

λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A*Men Pure Havane by Thierry Mugler.

A*Men Pure Havane Σχόλια Αρωμάτων

JamesKopte
JamesKopte

Πιστευω ο Ντανκαν Μακ Λαουντ των αρωματων. Παιζει να πεθανεις και να μυριζει ποιο πολυ. Τεραστια ενταση και διαρκεια. Το αρωμα αυτο ειναι δυσκολο στην ευρεση του αλλα τοσο ιδιαιτερο που ειναι μοναδικο!!!10/10

Mar
2016

A*Men Pure Havane by Thierry Mugler 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Thierry Mugler A*Men Pure Havane fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Thierry Mugler A*Men Pure Havane, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A*Men Pure Havane by Thierry Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A*Men Pure Havane by Thierry Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Giorgio Armani Emporio Armani Night Thierry Mugler Innocent Eau Jeune Eau Jeune Possesion Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Marshmallow Honore des Pres Vamp à NY Sage Machado Onyx & Peridot Demeter Fragrance My Melody Ralph Lauren Big Pony 2 Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Galimard Cantabelle