Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

A*Men Ultra Zest Thierry Mugler για άνδρες

A*Men Ultra Zest Thierry Mugler για άνδρες

A*Men Ultra Zest Thierry Mugler για άνδρες Εικόνες A*Men Ultra Zest Thierry Mugler για άνδρες Εικόνες

A*Men Ultra Zest από Thierry Mugler είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. A*Men Ultra Zest κυκλοφόρησε το έτος 2015. A*Men Ultra Zest έχει δημιουργηθεί από Jacques Huclier και Quentin Bisch. Οι νότες κορυφής είναι Σανγκουίνι, μανταρίνι, τζίντζερ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, Καφές και πιπέρι μαύρο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί και Βανίλια.

Σανγκουίνι μανταρίνι τζίντζερ μέντα

Κανέλα Καφές πιπέρι μαύρο

σπόρος Τόνκα πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A*Men Ultra Zest by Thierry Mugler.

A*Men Ultra Zest Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Thierry Mugler A*Men Ultra Zest fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Thierry Mugler A*Men Ultra Zest, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A*Men Ultra Zest by Thierry Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A*Men Ultra Zest by Thierry Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Fendi Fendi Uomo Kenzo Power Mona di Orio Amyitis L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Bijan Bijan VIP Franck Olivier Black Touch O Boticario Quasar Fire Avon Herve Leger Homme Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Detaille Yatching La Bouquetiere L'Aristocrate Lush The Smell of Freedom