Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Alien Thierry Mugler για γυναίκες

Alien Thierry Mugler για γυναίκες

Το έχω: 37 Το είχα : 16 Το θέλω: 9 Το άρωμα υπογραφής μου: 3

Alien Thierry Mugler για γυναίκες Βίντεο Alien Thierry Mugler για γυναίκες Βίντεο
Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες

Alien από Thierry Mugler είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Alien κυκλοφόρησε το έτος 2005. Alien έχει δημιουργηθεί από Dominique Ropion και Laurent Bruyere. Η νότα κορυφής είναι γιασεμί; η μεσαία νότα είναι νότες ξύλων; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

γιασεμί

νότες ξύλων

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alien by Thierry Mugler.

Alien Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

ε εντάξει χαρακτηριστικό...
το γιασεμί στα καλύτερα του με αρκετό ξύλο.
Μετά από ώρα(ώρες δηλ γιατί έχει απίστευτη διάρκεια),αισθάνεσαι το βελούδινο κεχριμπάρι πάνω σου.

ένα νεανικό ανατολίτικο ζεστό άρωμα,αρκετά παράξενο για τους περισσότερους,αλλά από αυτά τα αρώματα που αξίζει να του δώσεις μια ευκαιρία.

Mar
Plutonian Venus
Plutonian Venus

Αποκοσμο,μυστηριωδες,πολυ χαρακτηριστικο,με πολυ καλη διαρκεια!Το αγαπω!

Daisy
Daisy

Σαγηνευτικό άρωμα που δεν περνάει απαρατήρητο...Πρόσφατα το μύρισα φορεμένο από κάποια κυρία και το αναζήτησα...Γλυκό και μοντέρνο ταυτόχρονα

Elenaks
Elenaks

Πολυεπίπεδο άρωμα με μόνο τρεις νοτες! Το τραγουδι της Katy Perry E.T. εξηγει τα παντα.

tresor88
tresor88

Υπέροχο και φανταστικό άρωμα με ακαταμάχητη διάρκεια και πολλά κοπλιμέντα!

Sep
cinnabar
cinnabar

Δε μου αρεσει...οντως εχει κατι που προκαλει μελαγχολια,συμφωνω mary ko.

Aug
Hlektra
Hlektra

απο αυτα που το μυριζεις κ σου μενει.. δεν μοιαζει με κανενα!!!

Aug
mary ko
mary ko

Είναι ένα άρωμα το οποίο μου προκαλεί θλίψη όταν το μυρίζω (!), μου βγάζει απαισιοδοξία και κάτι το... αποκοσμο!καθόλου ζεστό. Ίσως δεν είναι τυχαίο το όνομα του alien =εξωγήινο...

Apr
Evivalouka
Evivalouka

Πολύ ωραίο αρωμα με π´ολυ καλη διαρκεια. Πολλοι είναι αυτοι που νομίζουν οτι φοράω ανδρικο αρωμα και αυτό λογο της δύνατης απόδοσης του αρωματος. Για μενα ειναι ενα 100% θυλήκο και σέξυ άρωμα που δε σε αφήνει απαρατήριτη.

mariella
mariella

Ένα αγαπημένο μου Μιγκλερ μετά από το Αντζελ.
Μαγευτικό γιασεμί σε μοντέρνα άποψη.

Melina

Συμφωνώ !Πολύ χαρακτηριστικό άρωμα .Αλλά σε όποια αρέσουν τα έντονα αρώματα γιατί το συγκεκριμένο πιάνει υψηλές νότες και κορυφώνεται με ισχυρά ακόρντα.

VILMAGISMO1
VILMAGISMO1

Πολύ χαρακτηριστικό άρωμα!

roulaki
roulaki

Πολύ ωραίο άρωμα.Είναι βαρύ και θα έλεγα όχι ιδιαίτερα νεανικό. Μυρίζει έντονα στο άνοιγμά του το γιασεμί αναμεμειγμένο με τις ξυλώδεις νότες. Μετά από αρκετές ώρες, τουλάχιστον σε εμένα, γίνεται πιο γλυκό με το κεχριμπάρι να κυριαρχεί.Γίνεται γλυκό, αλλά όχι όπως τα αρώματα βανίλια ανατολής ή τα γκουρμέ. Είναι ένα διαχρονικό άρωμα,ζεστό , κατάλληλο πιο πολύ για τον χειμώνα.

aggeloudi81
aggeloudi81

To συγκεκριμένο αρωμα το φοραω χρόνια..είναι απο τα καλύτερα!βαρύ αρωμα αλλα ιδιαίτερο, μενει στο σωμα αρκετα και δεν χρειαζεται ιδιαιτερη ανανέωση!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα βραδακι και θα κλεψετε εντυπώσεις :))

Sep
marily
marily

Απλα το αγαπω!!!!!!!!!!!!! ειναι απο τις καλυτερες επιλογες που εχω κανει σε αρωμα.........θελω ολη μερα να το μυριζω πανω μου!!!!!!!

May
*sophi*
*sophi*

To eιχα πάρει όταν βγήκε γιατί είχα δοκιμάσει ένα δειγμα ... ήταν τόσο όμορφο γιασεμί και ξυλώδες αλλά οταν άνοιξα το μπουκάλι το φόρεσα δυο φορές το πολύ ...δεν μπορεσα να το βάλω πάλι...
Ηταν το πρώτο άρωμα που έβαλα για ανταλλαγή το 2009 στο Διεθνές Φραγκράντικα ... ...
Γενικα το άρωμα ξεφευγει από τα συνηθισμένα αρώματα γιασεμιού , είναι μοντέρνο και ιδιαίτερο αλλά εγώ ζητάω από ένα άρωμα γιασεμιού ίσως ένα soliflore( a la nuit) ή κάτι που να του δώσει μια νοστιμάδα(tendre jasmine secret essences yves rocher ) ,κάτι το πιο αέρινο(όπως το alien aqua chic) ...
Δεν διαφωνώ για την μοναδικότητα του αρώματος αλλά απλά αυτό δεν είναι για μένα!
ΥΓ
Για μένα η ωραιότερη έκδοση του Αλιεν που έχω φορέσει ειναι η ειδική λαμπερή έκδοση του 2008 Alien Eau Luminescente...όπου τα εσπεριδοειδή και το ενισχυμένο κεχριμπάρι δίνουν μια ζεστασιά και μοναδική λάμψη στο αρχικό Αλιεν.

May
white petals
white petals

μου αρέσει πάρα πολύ...και σκεφτόμουνα ίσως επειδή μου αρέσουν τα αρώματα που "δεν με μπερδεύουν" με πάρα πόλους συνδυασμούς από νότες...όχι ότι αυτά δεν μου αρέσουνε...αλίμονο...
άπλα με τραβάνε τα αρώματα που έχουν μια νότα ( σε αυτή την περίπτωση το αγαπημένο μου γιασεμί)που ξεχωρίζει δυνατά από τα άλλα... νομίζω σε αυτή την περίπτωση το γιασεμί εκδηλώνεται με όλο το μεγαλείο του με τελείωμα σε ξύλινες νότες που το κάνει να διαρκεί πολύ και μου αρέσει που το αμπερι δεν είναι τόσο δυνατό εδώ όσο στο essence absolute...
το γιασεμί και τέμπερι είναι τα δυο λουλούδια που αν μπερδεύονται με πολλές νότες μπορεί να έχουν "δυνατό " αποτέλεσμα που σε πολλούς ανθρώπους προκαλεί διάφορα ανεπιθύμητα αποτελέσματα όπως πονοκεφάλους και αναγούλες...μερικές φορές και έμενα...
για αυτό προσωπικά μου αρέσει αυτή η βερσιόν που το γιασεμί είναι μονότονο ...κατά την γνώμη μου φυσικά...άλλα μου αρέσει που υπάρχουνε διαφορετικές γνώμες...

Melina

Να πω την αληθεια αυτο δεν μου αρεσει καθολου αλλα ομως μου αρεσουν το Αλιεν λικερ και το absolu ίσως γιατι ειναι πιο ζεστα και πιο σεξυ.Αυτο το βλεπω μονοτονο και αψύ.

evi
evi

το περιμενα κάπως διαφορετικό λόγω της ιδιαιτερης συσκευασίας του δηλαδή φανταζόμουν ότι θα αφορούσε τις μικρότερες ηλικίες . Τελικά διαπιστωσα ότι είναι ένα όμορφο και διαχρονικό αρωμα που μπορεί να φορεθεί, ίσως και πιο άνετα, από μια μεγαλύτερη γυναίκα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορεί να αρέσει πολύ και σε μικρότερες ηλικίες.

dark_rose
dark_rose

το alien ειναι ενα αρωμα πολυ ιδιαιτερο, νομιζω δεν υπαρχει καποια συγκεκριμενη ηλικια για να το φορεσει κανεις, απλα λογικα δεν θα ειναι η επιλογη νεαρων κοριτσιων..η διαρκεια του ειναι παρα πολυ καλη, στο δικο μου δερμα πολλες φορες μενει κ μετα το μπανιο..αξιζει να το παρει κανεις

Σύνδεση με προσφορές αγορών

Alien by Thierry Mugler Deodorant Spray 3.4 oz for Women
Alien by Thierry Mugler Deodorant Spray 3.4 oz for Women
Eau De Parfum 0.5oz
36.00 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 0.5 oz Eau De Parfum Spray Refillable for Women
39.69 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Alien Perfume by Thierry Mugler, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 1oz
44.75 USD
Thierry Mugler Alien Gift Set X. Eau De Parfum 1 oz Eau De Parfum Refillable 0,02 oz
Beauty Encounter
47.19 USD
ThePerfumeSpot.com
47.99 USD
Alien by Thierry Mugler, 1 oz Eau De Parfum Spray Non Refillable Stones for Women
Gift Set 2oz
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 1 oz for Women
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 1 oz for Women
EDP Mini 1oz
53.99 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Refillable Spray 1 oz Free eau de Parfum .2 oz Mini Travel Offer for Women
55.49 USD
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Macys.com
Eau De Toilette 1oz
59.00 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Toilette, 1.0 oz.
Alien by Thierry Mugler Eau de Toilette, 1.0 oz.
Eau De Toilette 2oz
64.50 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Alien Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
64.99 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 2 oz Eau De Parfum Spray Divine Ornamentation-Limited Edition for Women
Eau De Parfum 0.2oz
73.99 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 2 oz for Women
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 2 oz for Women
74.99 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray 2 oz Radiant Body Lotion 3.4 oz Travel Offer for Women
76.04 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Parfum Refill for Women
Macys.com
Eau De Toilette 2oz
79.00 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Toilette, 2.0 oz.
Alien by Thierry Mugler Eau de Toilette, 2.0 oz.
79.19 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Refill 3 oz for Women
80.00 USD
80.00 USD
Alien by Mugler Refillable Eau de Parfum Spray

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Thierry Mugler Alien fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Thierry Mugler Alien, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alien by Thierry Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alien by Thierry Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Miss Dior Cherie Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Donna Karan Cashmere Mist Clinique Aromatics Elixir Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Essence Absolue Jean Paul Gaultier Classique Yves Saint Laurent Manifesto Paco Rabanne Lady Million Thierry Mugler Angel Giorgio Armani Armani Code for Women Moschino Cheap & Chic Kenzo Kenzo Amour Nina Ricci Nina Christian Dior J`adore Escada Escada Magnetism Versace Crystal Noir Guerlain Aqua Allegoria Jasminora Chanel Coco Eau de Parfum