Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler για γυναίκες

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler για γυναίκες

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler για γυναίκες Εικόνες

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre από Thierry Mugler είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Η νότα κορυφής είναι ακτινίδιο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Βανιλια και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Κεχριμπάρι.

ακτινίδιο

γιασεμί Βανιλια ορχιδέα

νότες ξύλων Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre by Thierry Mugler.

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre by Thierry Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre by Thierry Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Vetiver Oriental Serge Lutens Miel De Bois Van Cleef & Arpels Birmane Serge Lutens Arabie Versace Versus Uomo John Varvatos John Varvatos Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Hermes Parfum des Merveilles 2006 Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Hermes Eau des Merveilles Pegase