Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Goldleaf Thymes για γυναίκες

Goldleaf Thymes για γυναίκες

Goldleaf από Thymes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, υάκυνθος, δρυς βρύα , τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας.

Μόσχος γιασεμί υάκυνθος δρυς βρύα τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Goldleaf by Thymes.

Goldleaf Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Thymes Goldleaf fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Thymes Goldleaf, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Goldleaf by Thymes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Goldleaf by Thymes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Sisley Eau du Soir Emilio Pucci Vivara (2007) Nina Ricci Deci Dela Clarins Sunshine Fragrance Le Labo Iris 39 Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Corine de Farme Ibiza Night Sage Machado Moonstone Marc de la Morandiere Sissi Arno Sorel Mitsy Weil Weil De Weil