Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Tiffany for Men Tiffany για άνδρες

Tiffany for Men Tiffany για άνδρες

Tiffany for Men από Tiffany είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Tiffany for Men κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, νότες πρασίνου, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, Κάρδαμο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κανέλα, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Κέδρος, τριαντάφυλλο και Γλυκάνισο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, βρύα δριός, Βανίλια και θυμίαμα.

Λεβάντα νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Κάρδαμο λεμόνι

μοσχοκάρυδο Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο πατσουλί Κανέλα ρίζωμα ίρις γιασεμί Κέδρος τριαντάφυλλο Γλυκάνισο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι βρύα δριός Βανίλια θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tiffany for Men by Tiffany.

Tiffany for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tiffany Tiffany for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tiffany Tiffany for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tiffany for Men by Tiffany. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tiffany for Men by Tiffany αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Giorgio Armani Mania Gucci Gucci Eau de Parfum Ayala Moriel Incarnation Bond No 9 Brooklyn biehl parfumkunstwerke mb03 Annayake Miyabi Man Ayala Moriel Epice Sauvage JoAnne Bassett Spicy Oriental DSH Perfumes Kohl Gris Thymes Ambersweet Orange Gutenberg Parfums Gutenberg Man Memo Manoa