Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Tita de Tita Rossi Tita Rossi για γυναίκες

Tita de Tita Rossi Tita Rossi για γυναίκες

κανέλα
caramel

Tita de Tita Rossi από Tita Rossi είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Tita de Tita Rossi κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και κράνμπερι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Νότες Ανθών και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Καραμέλα.

Εσπεριδοειδή κράνμπερι

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Νότες Ανθών Κανέλα

Μόσχος Κεχριμπάρι Βανίλια Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tita de Tita Rossi by Tita Rossi.

Tita de Tita Rossi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tita Rossi Tita de Tita Rossi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tita Rossi Tita de Tita Rossi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tita de Tita Rossi by Tita Rossi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tita de Tita Rossi by Tita Rossi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Chanel Coco Eau de Parfum Victoria`s Secret Rapture Parfum d`Empire Ambre Russe Parfum d`Empire Aziyade Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Ted Baker Second Skin Demeter Fragrance Cinnamon Bark Parfumerie Generale Private Collection Querelle Express Reserve for Men Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Il Profvmo Chocolat Amere L`Artisan Parfumeur Jour de Fete