Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Maremma Tiziana Terenzi για γυναίκες και άνδρες

Maremma Tiziana Terenzi για γυναίκες και άνδρες

Maremma Tiziana Terenzi για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Maremma από Tiziana Terenzi είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Maremma κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Paolo Terenzi. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί, Φραγκοστάφυλλο και βελανίδι; οι μεσαίες νότες είναι Αγγελική, ίριδα, Ουντ, διόσπυπος, κύμινο και μέλι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κακάο, σανδαλόξυλο, λάβδανο, Κεχριμπάρι και Παλλισανδρος.

Περγαμόντο Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί Φραγκοστάφυλλο βελανίδι

Αγγελική ίριδα Ουντ διόσπυπος κύμινο μέλι

πατσουλί Κακάο σανδαλόξυλο λάβδανο Κεχριμπάρι Παλλισανδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maremma by Tiziana Terenzi.

Maremma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tiziana Terenzi Maremma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tiziana Terenzi Maremma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maremma by Tiziana Terenzi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maremma by Tiziana Terenzi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Cerruti Cerruti 1881 Blanc Moschino Couture! Burberry The Beat Lacoste Touch of Spring Avon Bond Girl 007 Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Jil Sander Style Soft Apothia Pearl Baldinini Baldinini Parfum Glace M. Micallef Jewel Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette