Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Bianca Tocca για γυναίκες

Bianca Tocca για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Bianca από Tocca είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Bianca κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, βάμμα ρόδου και τσάι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ζάχαρη.

Λεβάντα Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

γιασεμί βάμμα ρόδου τσάι

Μόσχος ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bianca by Tocca.

Bianca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tocca Bianca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tocca Bianca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bianca by Tocca. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bianca by Tocca αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Moschino Friends Men Nautica Nautica Island Voyage Avon Full Speed Agatha Ruiz de la Prada Lio Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Guerlain Petite Guerlain Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Leonard Eau Fraiche de Leonard Oriflame In Tune Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Czech & Speake Citrus Paradisi O Boticario Acqua Brasilis