Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Brigitte Tocca για γυναίκες

Brigitte Tocca για γυναίκες

Το είχα : 1

Brigitte Tocca για γυναίκες Εικόνες

Brigitte από Tocca είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Brigitte κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sonia Constant. Το άρωμα περιέχει ίριδα, σανδαλόξυλο, ραβέντι, Μόσχος, παπάγια, σαφράν, τριαντάφυλλο και τζίντζερ.

ίριδα σανδαλόξυλο ραβέντι Μόσχος παπάγια σαφράν τριαντάφυλλο τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brigitte by Tocca.

Brigitte Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tocca Brigitte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tocca Brigitte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brigitte by Tocca. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brigitte by Tocca αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Yukimi Yves Saint Laurent Cinema Festival Ellen Tracy Linda Allard Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Mila Schön Mila Schön Lei Oscar de la Renta Soft Amber Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Coty Truly Lace DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Annayake Miyabi Woman Luciano Soprani Active