Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Lapsang Su Chong Tokyo Milk Parfumarie Curiosite για γυναίκες

Lapsang Su Chong Tokyo Milk Parfumarie Curiosite για γυναίκες

Lapsang Su Chong από Tokyo Milk Parfumarie Curiosite είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lapsang Su Chong κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Margot Elena. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , τριαντάφυλλο και Φραγκοστάφυλλο.

σανδαλόξυλο δρυς βρύα τριαντάφυλλο Φραγκοστάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lapsang Su Chong by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Lapsang Su Chong Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lapsang Su Chong by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lapsang Su Chong by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Comme des Garcons Odeur 71 Chanel Chance Eau de Toilette Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Trussardi Trussardi Skin Diesel Fuel For Life Femme Macal Palma Scent of Dubrovnik The Different Company Sublime Balkiss Cacharel Noa Dream Thymes Goldleaf Roberto Capucci Filly Faberlic Sleza Yurate