Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Let Them Eat Cake Tokyo Milk Parfumarie Curiosite για γυναίκες και άνδρες

Let Them Eat Cake Tokyo Milk Parfumarie Curiosite για γυναίκες και άνδρες

καρύδα
τροπικό

Let Them Eat Cake από Tokyo Milk Parfumarie Curiosite είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Let Them Eat Cake κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει καλαμοσάγχαρο, Γάλα Καρύδας, ορχιδέα βανιλια και λευκός μόσχος.

καλαμοσάγχαρο Γάλα Καρύδας ορχιδέα βανιλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Let Them Eat Cake by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Let Them Eat Cake Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Let Them Eat Cake by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Let Them Eat Cake by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Keiko Mecheri Gourmandises Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee L`Erbolario Vaniglia Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Corine de Farme M'zelle Marshmallow Farmacia SS. Annunziata Cara I Profumi di Firenze Talco Delicato O Boticario Coffee Playboy Play It Sexy Carolina Herrera 212 VIP MOR Marshmallow Demeter Fragrance Chococat