Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Atelier d’Orient Fleur de Chine Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Atelier d’Orient Fleur de Chine Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Atelier d’Orient Fleur de Chine από Tom Ford είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Atelier d’Orient Fleur de Chine κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Το άρωμα περιέχει μανόλια, Εξωτικές λουλουδένιες νότες, τσάι, Κλημεντίνη, λευκό ροδάκινο, Περγαμόντο, υάκυνθος, ξύλο ινόκι, δαμάσκηνο, γιασεμί, ρόδο , ουιστερία, Κεχριμπάρι, παιώνια, Βενζόη , στίραξ, Κέδρος και Βέτιβερ.

μανόλια Εξωτικές λουλουδένιες νότες τσάι Κλημεντίνη λευκό ροδάκινο Περγαμόντο υάκυνθος ξύλο ινόκι δαμάσκηνο γιασεμί ρόδο ουιστερία Κεχριμπάρι παιώνια Βενζόη στίραξ Κέδρος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Atelier d’Orient Fleur de Chine by Tom Ford.

Atelier d’Orient Fleur de Chine Σχόλια Αρωμάτων

Atelier d’Orient Fleur de Chine by Tom Ford 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Atelier d’Orient Fleur de Chine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Atelier d’Orient Fleur de Chine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Atelier d’Orient Fleur de Chine by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Atelier d’Orient Fleur de Chine by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Annick Goutal Songes Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Calvin Klein Secret Obsession Alfred Sung Encore Ramon Molvizar White Goldskin GoodTrueBeautiful Forever Lily Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Popy Moreni Popy Moreni M∙A∙C Asphalt Flower Avon Rare Diamonds Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme