Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Azure Lime Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Azure Lime Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Azure Lime Tom Ford για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Azure Lime Tom Ford για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Azure Lime Tom Ford για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Azure Lime από Tom Ford είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Azure Lime κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Νότες Ανθών, νότες ξύλων και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή Νότες Ανθών νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Azure Lime by Tom Ford.

Azure Lime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Azure Lime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Azure Lime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Azure Lime by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Azure Lime by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon True Glow Al-Rehab Al Fakhamah Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Frederic Malle L'Eau d'Hiver Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Cacharel Scarlett Christopher Joseph Christopher Joseph Antonia`s Flowers Tiempe Passate Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Farmacia SS. Annunziata Kama Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Lulu Beauty Starlet