Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Black Violet Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Black Violet Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Black Violet από Tom Ford είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Black Violet κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Clement Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή και Νότες φρούτων; η μεσαία νότα είναι Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα και νότες ξύλων.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή Νότες φρούτων

Βιολέτα

δρυς βρύα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Violet by Tom Ford.

Black Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Black Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Black Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Violet by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Violet by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Fendi Fendi Vivienne Westwood Boudoir Sonoma Scent Studio Vintage Rose Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium David & Victoria Beckham Signature Story for Her Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Otto Kern Noa Noa DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Thymes Goldleaf Atkinsons Bizarre Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Roberto Capucci Filly