Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Black Violet Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Black Violet Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Black Violet από Tom Ford είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Black Violet κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Clement Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή και Νότες φρούτων; η μεσαία νότα είναι Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα και νότες ξύλων.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή Νότες φρούτων

Βιολέτα

δρυς βρύα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Violet by Tom Ford.

Black Violet Σχόλια Αρωμάτων

Black Violet by Tom Ford 3.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Black Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Black Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Violet by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Violet by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Paco Rabanne Metal Paloma Picasso Paloma Picasso Ralph Lauren Pure Turquoise Guerlain Philtre d'Amour Pierre Balmain Ivoire de Balmain Hermes Parfum d`Hermes Animale Instinct d`Animale Marilyn Miglin Mystic Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Roberta di Camerino L`Uomo R Pascal Morabito Or Noir