Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Champaca Absolute Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Champaca Absolute Tom Ford για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Champaca Absolute από Tom Ford είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Champaca Absolute κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Κονιάκ, Περγαμόντο και δασοφύλλωμα; οι μεσαίες νότες είναι Σαμπάκα, ορχιδέα, Βιολέτα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και γλασέ καστανο.

Κονιάκ Περγαμόντο δασοφύλλωμα

Σαμπάκα ορχιδέα Βιολέτα γιασεμί

Βανίλια Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο γλασέ καστανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Champaca Absolute by Tom Ford.

Champaca Absolute Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Champaca Absolute fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Champaca Absolute, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Champaca Absolute by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Champaca Absolute by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Celine Dion Belong Miss Sixty Miss Sixty Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Torrente L`Or Intense Fragonard Belle de Nuit Puredistance I Oriflame Grace Space NK Champaca Yves Rocher 8e Jour Erreuno Erreuno Caesars World Caesars Woman Goddess