Σχεδιαστές » T-Z » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Noir Eau de Toilette Tom Ford για άνδρες

Noir Eau de Toilette Tom Ford για άνδρες

Noir Eau de Toilette Tom Ford για άνδρες Εικόνες Noir Eau de Toilette Tom Ford για άνδρες Εικόνες

Noir Eau de Toilette από Tom Ford είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Noir Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι Ιταλίας, Εσπεριδοειδή και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Ανατολίτικες νότες, καρυκεύματα και νότες βοτάνων; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

λεμόνι Ιταλίας Εσπεριδοειδή μέντα

Ανατολίτικες νότες καρυκεύματα νότες βοτάνων

νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noir Eau de Toilette by Tom Ford.

Noir Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Noir Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Noir Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noir Eau de Toilette by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noir Eau de Toilette by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Pal Zileri Lab i-White Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Lorenzo Villoresi Garofano B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Egofacto Jamais le Dimanche Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Sport Field Kiss Cosmetics Kiss Her Yardley Iris and Lavender Melvita Appetizing Spices Yves Rocher Tel Quel