Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Purple Patchouli Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Purple Patchouli Tom Ford για γυναίκες και άνδρες

Purple Patchouli από Tom Ford είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Purple Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, γιασεμί, βάλσαμο από το Περού, Κεχριμπάρι και Βέτιβερ.

πατσουλί γιασεμί βάλσαμο από το  Περού Κεχριμπάρι Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Purple Patchouli by Tom Ford.

Purple Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Purple Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Purple Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Purple Patchouli by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Purple Patchouli by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Gucci Rush 2 Mexx Mexx Waterlove Man Serge Lutens Iris Silver Mist Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Lili Bermuda Paradise Rasasi First Love Diptyque Vetyverio Roberto Capucci Opera III Marella Ferrera Ambre Ze NANADEBARY Classic Pink