Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sahara Noir Tom Ford για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

καπνιστό
Sahara Noir Tom Ford για γυναίκες Εικόνες

Sahara Noir από Tom Ford είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sahara Noir κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, Καλάμι, Κυπαρίσσι και λάβδανο; οι μεσαίες νότες είναι Αιγυπτιακό γιασεμί, τριαντάφυλλο Μαρόκου, θυμίαμα, πάπυρος, Μελισσοκέρι και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Βενζόη , Βανίλια, Κέδρος, Κεχριμπάρι, Ουντ και ρετσίνη Αιγύπτου.

Νεράντζι Καλάμι Κυπαρίσσι λάβδανο

Αιγυπτιακό γιασεμί τριαντάφυλλο Μαρόκου θυμίαμα πάπυρος Μελισσοκέρι Κανέλα

λάβδανο Βενζόη Βανίλια Κέδρος Κεχριμπάρι Ουντ ρετσίνη Αιγύπτου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sahara Noir by Tom Ford.

Sahara Noir Σχόλια Αρωμάτων

Αααα,μάλιστα!
να είσαι καλά!

elena vosnaki
elena vosnaki

Να συμπληρώσω ότι δεν πωλείται στα εδώ καταστήματα γιατί απευθύνθηκε στην αγορά της Μέσης Ανατολής ως σύλληψη. Οι εταιρείες συχνά επιφυλλάσουν "τοπικές" εξκλουσιβιτέ για λόγους πρεστίζ.

nickr

Το βρήκα στο αεροδρόμιο και το πήρα για την αδελφή μου.
Ωραίο άρωμα...καθαρα ανατολίτικο. Πολύ βαρύ και έντονο...σε ζαλίζει. Κυρίαρχη νότα το λιβάνι.
Δεν ξέρω γιατί δεν πωλείται στα εδώ καταστήματα!

Salome
Salome

Όπως αναφέρει και η Luciana μυρίζει ανατολή...Έντονο και απόκοσμο, μου έφερε ζάλη αλλά είναι εθιστικό. Για πληθωρικές γυναίκες.

May
peg
peg

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΤΕΣΤΑΡΕΙ. Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ

Jan
Luciana
Luciana

πιο βαρύ από το black orchid.
πιο δυνατό και κρατάει ώρες σαν θυμιατό.
μυρίζει ανατολή.

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford Sahara Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford Sahara Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sahara Noir by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sahara Noir by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Tumulte Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Keiko Mecheri Mihime Calypso St. Barth Jala Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Carla Fracci Hamlet E. Coudray Nohiba Gale Hayman Sunset Boulevard S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Roxana Illuminated Perfume Lyra Penhaligon`s Night Scented Stock Carven Variations