Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

White Musk Collection Musk Pure Tom Ford για γυναίκες

White Musk Collection Musk Pure Tom Ford για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
White Musk Collection Musk Pure Tom Ford για γυναίκες Εικόνες

White Musk Collection Musk Pure από Tom Ford είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. White Musk Collection Musk Pure κυκλοφόρησε το έτος 2009. White Musk Collection Musk Pure έχει δημιουργηθεί από Tom Ford και Givaudan. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, πιπέρι, Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, ρίζωμα ίρις, σπόρος Τόνκα, Μελισσοκέρι, Βενζόη και Μόσχος.

Περγαμόντο πιπέρι Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί κρίνο της κοιλάδας ρίζωμα ίρις σπόρος Τόνκα Μελισσοκέρι Βενζόη Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Musk Collection Musk Pure by Tom Ford.

White Musk Collection Musk Pure Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford White Musk Collection Musk Pure fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford White Musk Collection Musk Pure, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Musk Collection Musk Pure by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Musk Collection Musk Pure by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla Charme Etro Musk Marc Jacobs Daisy Pino Silvestre Pino Blue Jette Joop Jette Heartbeat Fresh Cannabis Rose Loewe I Loewe You Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Cacharel Scarlett D.S. & Durga 1538 Rheims Niven Morgan Gold Scent