Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

White Musk Collection White Suede Tom Ford για γυναίκες

White Musk Collection White Suede Tom Ford για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

White Musk Collection White Suede Tom Ford για γυναίκες Εικόνες

White Musk Collection White Suede από Tom Ford είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. White Musk Collection White Suede κυκλοφόρησε το έτος 2009. White Musk Collection White Suede έχει δημιουργηθεί από Tom Ford και Firmenich. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, σαφράν, Θυμάρι, τσάι, Ολίβανο, κρίνο της κοιλάδας, σανδαλόξυλο, καστόρι ,σουέτ, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

τριαντάφυλλο σαφράν Θυμάρι τσάι Ολίβανο κρίνο της κοιλάδας σανδαλόξυλο καστόρι ,σουέτ Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Musk Collection White Suede by Tom Ford.

White Musk Collection White Suede Σχόλια Αρωμάτων

Deus Ex
Deus Ex

Πολύ ενδιαφέρον άρωμα. Απαλό, καθαρό, classy. Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί από τους άνδρες, αλλά όχι για ολες τις στιγμές, εγώ προσωπικά το φοράω το καλοκαίρι και κατά τη διάρκεια της ημέρας ότι η θερμοκρασία είναι υψηλότερη. αποφεύγωντας το τις υπόλοιπες εποχές, επειδή είναι αρκετά θηλυκό για μένα. Δύσκολο να αναμιχθεί με άλλα της σειράς private blend. Mιας πολύ καλής διαρκείας άρωμα με πολυ καλό silage. Μυρίζοντας το σε γυναίκες τι να πω.....θεϊκο και σέξι!

Jan
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Ford White Musk Collection White Suede fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Ford White Musk Collection White Suede, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Musk Collection White Suede by Tom Ford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Musk Collection White Suede by Tom Ford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Guerlain Shalimar Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain L'Heure Bleue Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Kelly Caleche Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Tom Ford Violet Blonde Prada Infusion d'Iris Narciso Rodriguez Narciso Tom Ford Noir de Noir Parfumerie Generale PG10 Aomassai Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Guerlain Eau de Shalimar Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Kenzo L'Eau par Kenzo Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille