Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

New Experience Woman Tom Tailor για γυναίκες

New Experience Woman Tom Tailor για γυναίκες

New Experience Woman Tom Tailor για γυναίκες Βίντεο

New Experience Woman από Tom Tailor είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. New Experience Woman κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Περγαμόντο

φρέζια γιασεμί ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about New Experience Woman by Tom Tailor.

New Experience Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Tailor New Experience Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Tailor New Experience Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει New Experience Woman by Tom Tailor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για New Experience Woman by Tom Tailor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenneth Cole Black Montana Montana Mood Sensual The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Rampage Fly by Rampage Bath and Body Works Butterfly Flower Betty Barclay Beautiful The Body Shop White Gardenia Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Susanne Lang Lotus Blossom Christina Aguilera X Pose Passion JoAnne Bassett Magie d’ Or Joya Shades of Dusk Starleaf