Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Ocean for Men Tom Tailor για άνδρες

Ocean for Men Tom Tailor για άνδρες

ξινό
Ocean for Men Tom Tailor για άνδρες Βίντεο
Ocean for Men Tom Tailor για άνδρες Εικόνες Ocean for Men Tom Tailor για άνδρες Εικόνες

Ocean for Men από Tom Tailor είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Ocean for Men κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ραβέντι και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο ραβέντι τζίντζερ

φασκόμηλο πατσουλί

σανδαλόξυλο Κέδρος Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ocean for Men by Tom Tailor.

Ocean for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tom Tailor Ocean for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tom Tailor Ocean for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ocean for Men by Tom Tailor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ocean for Men by Tom Tailor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition GianMarco Venturi GMV 2001 Molinard Molinard Homme III Calvin Klein CK Free Avon Avon Jet Homme Smell Bent Pere Noel Coward CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 D.S. & Durga Beartrapper Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Huitieme Art Parfums Fareb