Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Set Sail St. Barts for Women Tommy Bahama για γυναίκες

Set Sail St. Barts for Women Tommy Bahama για γυναίκες

άμμος
alcohol

Set Sail St. Barts for Women από Tommy Bahama είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Set Sail St. Barts for Women κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Τεκίλα και λάιμ; η μεσαία νότα είναι Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι άμμος, ξύλο γκουαϊακ και Μόσχος.

Τεκίλα λάιμ

Νότες Ανθών

άμμος ξύλο γκουαϊακ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Set Sail St. Barts for Women by Tommy Bahama.

Set Sail St. Barts for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Set Sail St. Barts for Women by Tommy Bahama. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Set Sail St. Barts for Women by Tommy Bahama αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Feminine Versace Versace Woman Shiseido Zen Sarah Jessica Parker Covet Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Keiko Mecheri Peau de Peche Eau Jeune Eau Jeune Double Je Sonoma Scent Studio Voile de Violette Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Laura Ashley Exotic Amber Prince Matchabelli New Musk Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers