Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες

Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 3 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Dreaming Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες

Dreaming από Tommy Hilfiger είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dreaming κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Trudi Loren. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, ροζ πιπέρι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τουμπερόζα και λευκό ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, κρίνος και Μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο ροζ πιπέρι ροδάκινο

φρέζια τουμπερόζα λευκό ροδάκινο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι κρίνος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dreaming by Tommy Hilfiger.

Dreaming Σχόλια Αρωμάτων

OTILLEA
OTILLEA

Το λατρεύω ,πραγματικά υπέροχο..Ουδέτερο άρωμα αρέσει σε όλους αφήνει την αίσθηση καθαριότητας και πούδρας ,μου θυμίζει φρεσκοπλυμένα ρούχα..

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Dreaming fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Dreaming, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dreaming by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dreaming by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Lancome Miracle Zara Zara Black Roger & Gallet Rose Imaginaire Yves Saint Laurent Rive Gauche Giorgio Armani Armani Code for Women Burberry London Dolce&Gabbana The One Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Emporio Armani Night Moschino Cheap & Chic Shiseido Energizing Fragrance Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Lancome Hypnose Calvin Klein Euphoria Serge Lutens Vetiver Oriental Reminiscence Musc Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Calvin Klein Euphoria Blossom