Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Flower Marigold Tommy Hilfiger για γυναίκες

Flower Marigold Tommy Hilfiger για γυναίκες

Flower Marigold Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες Flower Marigold Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες

Flower Marigold από Tommy Hilfiger είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Flower Marigold κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πορτοκάλι και άγρια μούρα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ πορτοκάλι άγρια μούρα

γιασεμί φρέζια κρίνο της κοιλάδας Μόσχος

σανδαλόξυλο Κέδρος Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower Marigold by Tommy Hilfiger.

Flower Marigold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Flower Marigold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Flower Marigold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower Marigold by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower Marigold by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Puma Puma Create Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Escada Escada Moon Sparkle Neil Morris Coral Animale Animale Temptation Oriflame Elvie Summer Magic O Boticario Floratta in Rose Love & Toast Sugar Grapefruit Fragonard Etoile Adidas Adidas Moves Pulse Her Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps