Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Flower Violet Tommy Hilfiger για γυναίκες

Flower Violet Tommy Hilfiger για γυναίκες

Flower Violet από Tommy Hilfiger είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Flower Violet κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, βατόμουρο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, πέταλα τριαντάφυλλου και γαρδένια; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ βατόμουρο Περγαμόντο

Βιολέτα πέταλα τριαντάφυλλου γαρδένια

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower Violet by Tommy Hilfiger.

Flower Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Flower Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Flower Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower Violet by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower Violet by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Escada Pacific Paradise Rochas Desir Pour Femme Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Avon Pink Suede S.T. Dupont S.T. Dupont Rose Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy Stacked Style Carnival Crush Gres Caline Tender Moments