Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Flower Violet Tommy Hilfiger για γυναίκες

Flower Violet Tommy Hilfiger για γυναίκες

Flower Violet από Tommy Hilfiger είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Flower Violet κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, βατόμουρο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, πέταλα τριαντάφυλλου και γαρδένια; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ βατόμουρο Περγαμόντο

Βιολέτα πέταλα τριαντάφυλλου γαρδένια

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower Violet by Tommy Hilfiger.

Flower Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Flower Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Flower Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower Violet by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower Violet by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Promesse Eau Fraîche Lalique Amethyst Donna Karan DKNY Summer 2008 Luciano Soprani Solo Rosa Massimo Dutti En Esencia Egofacto Fool For Love CnR Create Sagittarius Krizia Fiori di Krizia DSH Perfumes Bridesmaid Next Just Pink Jennifer Lopez L.A. Glow Strange Invisible Perfumes Tropical Vial