Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Tommy Girl Summer 2013 Tommy Hilfiger για γυναίκες

Tommy Girl Summer 2013 Tommy Hilfiger για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες

Tommy Girl Summer 2013 από Tommy Hilfiger είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tommy Girl Summer 2013 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι και Kαραμπόλα; οι μεσαίες νότες είναι νούφαρο, γαρδένια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

πεπόνι Kαραμπόλα

νούφαρο γαρδένια γιασεμί

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tommy Girl Summer 2013 by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Summer 2013 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2013 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2013, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tommy Girl Summer 2013 by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tommy Girl Summer 2013 by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

D`Orsay La Dandy Al-Rehab Mubakhar L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Laura Biagiotti Donna Marina Marinof Reve Boheme Lentheric Tweed Sonoma Scent Studio Opal CnR Create Capricorn Sarantis B.U. Blossom Grossmith Shem - el- Nessim Nobile 1942 Ponte Vecchio W Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers