Σχεδιαστές » T-Z » Κιτρο « Ομάδες

Tommy Jeans Tommy Hilfiger για άνδρες

Tommy Jeans Tommy Hilfiger για άνδρες

Tommy Jeans Tommy Hilfiger για άνδρες Εικόνες

Tommy Jeans από Tommy Hilfiger είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Tommy Jeans κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia Bilodeau. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tommy Jeans by Tommy Hilfiger.

Tommy Jeans Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Tommy Jeans fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Tommy Jeans, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tommy Jeans by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tommy Jeans by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Lancome O de Lancome Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Royall Fragrances Royall Lyme Floris Cefiro O Boticario Acqua Fresca Krigler Relaxing Verbena 29 Love & Toast Mandarin Tea Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Detaille Fleur Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Ortigia Sicilia Sicilian Lime Acqua di Genova Fontana di Trevi XII