Σχεδιαστές » T-Z » Κιτρο Γκουρμε « Ομάδες

Tommy Summer Cologne 2002 Tommy Hilfiger για άνδρες

Tommy Summer Cologne 2002 Tommy Hilfiger για άνδρες

Tommy Summer Cologne 2002 Tommy Hilfiger για άνδρες Εικόνες

Tommy Summer Cologne 2002 από Tommy Hilfiger είναι ένα Κιτρο Γκουρμε άρωμα για άνδρες. Tommy Summer Cologne 2002 κυκλοφόρησε το έτος 2002. Tommy Summer Cologne 2002 έχει δημιουργηθεί από Patricia Bilodeau και Steve Demercado. Το άρωμα περιέχει λάιμ, Μανταριν ορανζ, μέντα, γκρειπ φρουτ, κρίνο της κοιλάδας και φύλλο ντοματιάς.

λάιμ Μανταριν ορανζ μέντα γκρειπ φρουτ κρίνο της κοιλάδας φύλλο ντοματιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tommy Summer Cologne 2002 by Tommy Hilfiger.

Tommy Summer Cologne 2002 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tommy Summer Cologne 2002 by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tommy Summer Cologne 2002 by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο Γκουρμε
Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Tonatto Profumi Plaisir Smell Bent Blimey, Limey! Jeanne Arthes Smiley Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Profumi di Pantelleria Jailia La Bouquetiere Pamplemousse Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil