Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Notte a Taif Tonatto Profumi για γυναίκες

Notte a Taif Tonatto Profumi για γυναίκες

τουμπερόζα

Notte a Taif από Tonatto Profumi είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laura Tonatto. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Περγαμόντο

γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Notte a Taif by Tonatto Profumi.

Notte a Taif Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tonatto Profumi Notte a Taif fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tonatto Profumi Notte a Taif, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Notte a Taif by Tonatto Profumi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Notte a Taif by Tonatto Profumi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chloe Chloe Estée Lauder Beautiful Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Aftelier Boronia Single Solid Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Pupa Very Flower Rosa The Different Company Osmanthus Salvador Dali Little Kiss Cherry Mariah Carey Forever M. Asam Rose James Heeley Ophelia Tammie Garr Royalty