Σχεδιαστές » T-Z » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Oltre Tonatto Profumi για γυναίκες και άνδρες

Oltre Tonatto Profumi για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό

Oltre από Tonatto Profumi είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laura Tonatto. Η νότα κορυφής είναι πεύκο; η μεσαία νότα είναι κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι πλαγκτόν και Μόσχος.

πεύκο

κρίνο της κοιλάδας

πλαγκτόν Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oltre by Tonatto Profumi.

Oltre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tonatto Profumi Oltre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tonatto Profumi Oltre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oltre by Tonatto Profumi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oltre by Tonatto Profumi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Oscar de la Renta Oscar Bamboo Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Bath and Body Works Freshwater Cucumber Antonio Banderas Blue Seduction Sarantis C-Thru Blue Opal Germaine Monteil L`Eau De Monteil Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Dana Shades Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Roberto Capucci Nuance Hilde Soliani Acquiilssssima LR LR Classics Marbella