Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Toni Gard Woman Toni Gard για γυναίκες

Toni Gard Woman Toni Gard για γυναίκες

αμύγδαλο
Toni Gard Woman Toni Gard για γυναίκες Εικόνες Toni Gard Woman Toni Gard για γυναίκες Εικόνες

Toni Gard Woman από Toni Gard είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Toni Gard Woman κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Φραγκοστάφυλλο, Φύλλο Συκιάς, πασχαλιά και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι ψευδοακακία, Ανθός Αμυγδάλου, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και Μαρζιπάν; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βανιλια και ηλιοτρόπιο.

Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο Φύλλο Συκιάς πασχαλιά κόκκινα μούρα

ψευδοακακία Ανθός Αμυγδάλου γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Μαρζιπάν

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανιλια ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Toni Gard Woman by Toni Gard.

Toni Gard Woman Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Ένα βελούδινο άρωμα σαν δεύτερη επιδερμίδα.
Ζεστό και απαλό κατάλληλο να φορεθεί παντού και πάντα.
Ενα φλόραλ στο οποίο δεν υπερέχουν τα φρούτα ,ή οι λουλουδένιες σημειώσεις ...είναι όλο ένα σώμα πολύ θηλυκό με δροσοστάλακτες νότες ανθών που απαλύνουν οι γλυκές νότες του ηλιοτροπίου , του αμυγδάλου και της καραμέλας ...
Ένα άρωμα που τονίζει την απαλότητα και την φρεσκάδα.

Nov
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Toni Gard Toni Gard Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Toni Gard Toni Gard Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Toni Gard Woman by Toni Gard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Toni Gard Woman by Toni Gard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Manarah Cacharel Lou Lou Blue Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Elizabeth Arden True Love Miya Shinma Tsuki Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Essentially Me White Blooms Cliff Richard Devil Woman Benefit So Hooked on Carmella La Prairie Life Threads Ruby Max Azria BCBGirls Sexy Mazzolari Fleurs d'Oranger