Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες

Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες

κανέλα
Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Feroce Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες

Feroce από Tonino Lamborghini είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Feroce κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κανέλα, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κάρδαμο.

μοσχοκάρυδο σανδαλόξυλο πατσουλί Κανέλα βρύα δριός Βέτιβερ Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Feroce by Tonino Lamborghini.

Feroce Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tonino Lamborghini Feroce fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tonino Lamborghini Feroce, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Feroce by Tonino Lamborghini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Feroce by Tonino Lamborghini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jil Sander Sport for Men Molton Brown Black Pepper Annick Goutal Vetiver Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Montale Aoud Collection - Red Aoud Absolument Parfemeur Absolument Homme L`Erbolario China Kanabeach Kanabeach Homme Indult Reve En Cuir Jovan Woman Oriflame Platinum Esteban Bois Velours