Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Mitico Tonino Lamborghini για άνδρες

Mitico Tonino Lamborghini για άνδρες

Mitico Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Mitico Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Mitico Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες Mitico Tonino Lamborghini για άνδρες Εικόνες

Mitico από Tonino Lamborghini είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Mitico κυκλοφόρησε το έτος 2008. Mitico έχει δημιουργηθεί από Beatrice Piquet και Jean-Charles Niel. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι και μέντα; η μεσαία νότα είναι μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και Μόσχος.

μανταρίνι μέντα

μοσχοκάρυδο

Κέδρος της Βιρτζίνιας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mitico by Tonino Lamborghini.

Mitico Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tonino Lamborghini Mitico fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tonino Lamborghini Mitico, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mitico by Tonino Lamborghini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mitico by Tonino Lamborghini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Mariella Burani Mariella Burani Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Bois 1920 Sutra Ylang Laura Mercier Nuits Enchantees The Body Shop Activist Aramis JHL Joya Ambrosia SoOud Nur Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Halston Woman Amber Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient