Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Overall Tonino Lamborghini για γυναίκες

Overall Tonino Lamborghini για γυναίκες

Overall Tonino Lamborghini για γυναίκες Εικόνες Overall Tonino Lamborghini για γυναίκες Εικόνες

Overall από Tonino Lamborghini είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Overall κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μήλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, μανόλια και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Μπαμπού και Κέδρος.

λάιμ Μήλο λεμόνι

Κυκλάμινο μανόλια τζίντζερ

Μόσχος Μπαμπού Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Overall by Tonino Lamborghini.

Overall Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tonino Lamborghini Overall fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tonino Lamborghini Overall, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Overall by Tonino Lamborghini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Overall by Tonino Lamborghini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mypa Madonna Lady Ted Lapidus Fantasme Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Jardin de France Shaiming Geir Ness Laila Floris Fleur Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Yves Rocher Green Summer Corine de Farme Witch Hay Lin Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Renato Balestra Diamante Nero Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion