Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Overall pour Homme Tonino Lamborghini για άνδρες

Overall pour Homme Tonino Lamborghini για άνδρες

Overall pour Homme από Tonino Lamborghini είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Overall pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Πετιτ γκρέιν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι νότες πρασίνου, πράσινο τσάι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

άνθη πορτοκαλιάς Πετιτ γκρέιν λεμόνι

νότες πρασίνου πράσινο τσάι γιασεμί

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Overall pour Homme by Tonino Lamborghini.

Overall pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tonino Lamborghini Overall pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tonino Lamborghini Overall pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Overall pour Homme by Tonino Lamborghini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Overall pour Homme by Tonino Lamborghini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carrera Carrera Emotion Annick Goutal Eau du Sud Kenneth Cole Reaction Guerlain Eau de Cologne Imperiale Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Pierre Balmain Monsieur Balmain Diptyque Oyedo Manuel Canovas Route Mandarine Oriflame Soul Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Demeter Fragrance Gin & Tonic Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh