Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Vetiver Moderno Torre of Tuscany για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Moderno Torre of Tuscany για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Moderno Torre of Tuscany για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vetiver Moderno από Torre of Tuscany είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vetiver Moderno κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, ίριδα, γιασεμί, γαρδένια, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

μοσχοκάρυδο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ραβέντι

Λεβάντα ίριδα γιασεμί γαρδένια τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ Μόσχος πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetiver Moderno by Torre of Tuscany.

Vetiver Moderno Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Αυτό ακριβώς που λέει το όνομά του...
μια μοντέρνα εκδοχή του βετιβερ που στο πρώτο μάλιστα ψέκασμα και για αρκετή ώρα δεν το "ανιχνεύεις" πουθενά...μόνο ίριδα σε εμένα..
'
Όσο περνά η ώρα,τόσο το ξεχωρίζεις...όχι ομως το παλιο,το κομψό,το καθαρά ανδρικό.

Η διάρκεια του με απογοήτευσε,μέση.

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Torre of Tuscany Vetiver Moderno fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Torre of Tuscany Vetiver Moderno, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetiver Moderno by Torre of Tuscany. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetiver Moderno by Torre of Tuscany αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Chanel Egoiste Platinum Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Montale Black Aoud Tommy Hilfiger Tommy 10 Ghost Ghost Deepest Night Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Reminiscence Musc Etienne Aigner Suede Edition Women Neil Morris Clear Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Van Gils Tendenza