Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

My Torrente Torrente για γυναίκες

My Torrente Torrente για γυναίκες

γεύση καρυδιού
My Torrente Torrente για γυναίκες Εικόνες My Torrente Torrente για γυναίκες Εικόνες My Torrente Torrente για γυναίκες Εικόνες

My Torrente από Torrente είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. My Torrente κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Jacques. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, κόκκινη σταφίδα, φουντούκι, ροζ πιπέρι και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, λευκό τριαντάφυλλο, κίτρινη φρέζια και Βερίκοκο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ κόκκινη σταφίδα φουντούκι ροζ πιπέρι λίτσι

άνθη πορτοκαλιάς λευκό τριαντάφυλλο κίτρινη φρέζια Βερίκοκο

Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Torrente by Torrente.

My Torrente Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Torrente My Torrente fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Torrente My Torrente, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Torrente by Torrente. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Torrente by Torrente αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Giorgio Beverly Hills G Rampage Blue Eyes Teo Cabanel Meloe Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Joop! Joop! Thrill Woman Fiorucci Glittery Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Lush So White Filles des Iles Floral Solaire Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides s.Oliver Superior