Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Love Moments Tous για γυναίκες

Love Moments Tous για γυναίκες

Το είχα : 1

Love Moments Tous για γυναίκες Εικόνες Love Moments Tous για γυναίκες Εικόνες Love Moments Tous για γυναίκες Εικόνες

Love Moments από Tous είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Love Moments κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, ροζ γκειπ φρουτ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι βατόμουρο, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

Εσπεριδοειδή ροζ γκειπ φρουτ ροζ πιπέρι

βατόμουρο κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

ίριδα σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love Moments by Tous.

Love Moments Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tous Love Moments fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tous Love Moments, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love Moments by Tous. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love Moments by Tous αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Montale Roses Musk Shiseido Zen Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Novae Plus Blue Minou DL & Co Thorn Apple O Boticario Accordes Ulric de Varens Mini Musk Amway Ancestry Borsalino Donna Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Salvador Dali ITISLOVE Intense