Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Summer Tous για γυναίκες

Summer Tous για γυναίκες

Summer από Tous είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Summer κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, γαρδένια, πιπέρι, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Κέδρος και λευκός μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

παιώνια γαρδένια πιπέρι γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Summer by Tous.

Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tous Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tous Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Summer by Tous. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Summer by Tous αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Rare Pearls Jardin de France Violette biehl parfumkunstwerke hb01 Ralph Lauren Romance Tender Notes Le Labo Fleur d`Oranger 27 Adidas Adidas Woman Active Start Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Prada Infusion de Tubereuse Norma Kamali Norma Kamali Calvin Klein Beauty Caesars World Caesars Woman Adrien Arpel Adri Essence