Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Tous Man Tous για άνδρες

Tous Man Tous για άνδρες

Tous Man Tous για άνδρες Εικόνες

Tous Man από Tous είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Tous Man κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gilles Romey. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι Βραζιλίας, τζίντζερ, γκρειπ φρουτ και πιπέρι σιχουάν; οι μεσαίες νότες είναι ανανάς, κόκκινο μήλο και Καμπάρι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Κέδρος και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι Βραζιλίας τζίντζερ γκρειπ φρουτ πιπέρι σιχουάν

ανανάς κόκκινο μήλο Καμπάρι

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tous Man by Tous.

Tous Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tous Tous Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tous Tous Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tous Man by Tous. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tous Man by Tous αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Tom Ford Amber Absolute Guerlain Eau de Lit L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Gres Ambre de Cabochard L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Fragonard Grain de Soleil Bijan DNA for Men The Body Shop Juba Perfume Oil Boadicea the Victorious Intriguing Ava Luxe Ambre Fonce Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen