Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Tous Man Sport Tous για άνδρες

Tous Man Sport Tous για άνδρες

αλδεϋδικό
Tous Man Sport Tous για άνδρες Εικόνες Tous Man Sport Tous για άνδρες Εικόνες Tous Man Sport Tous για άνδρες Εικόνες

Tous Man Sport από Tous είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Tous Man Sport κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Salaire. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ και κόκκινο μήλο; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Αλδεϋδες

τζίντζερ κόκκινο μήλο

ξύλο κασμίρι δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tous Man Sport by Tous.

Tous Man Sport Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tous Tous Man Sport fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tous Tous Man Sport, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tous Man Sport by Tous. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tous Man Sport by Tous αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Frederic Malle French Lover Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Mark Buxton Wood & Absinth Mark Buxton Sounds & Visions Compagnia Delle Indie Vetyver Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon O Boticario Connexion Woods Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Detaille Escrimeur Can Carlos Savina Trussardi L'Uomo Rose en Bos Imithi