Σχεδιαστές » T-Z » Κιτρο « Ομάδες

West Indian Limes Truefitt & Hill για άνδρες

West Indian Limes Truefitt & Hill για άνδρες

West Indian Limes Truefitt & Hill για άνδρες Εικόνες

West Indian Limes από Truefitt & Hill είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν, νερόλι και λεμονόγρασσο; οι νότες της βάσης είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και μοσχοκάρφι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι λάιμ

Πετιτ γκρέιν νερόλι λεμονόγρασσο

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής μοσχοκάρφι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about West Indian Limes by Truefitt & Hill.

West Indian Limes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Truefitt & Hill West Indian Limes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Truefitt & Hill West Indian Limes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει West Indian Limes by Truefitt & Hill. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για West Indian Limes by Truefitt & Hill αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Lancome O de Lancome Caron Eaux de Caron Fraiche Paco Rabanne Paco Energy Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Comme des Garcons Energy C Grapefruit Royall Fragrances Royall Lyme Demeter Fragrance Pink Grapefruit Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Love & Toast Gin Blossom Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Acqua di Genova Fontana di Trevi XII