Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bianco Trussardi για γυναίκες

Bianco Trussardi για γυναίκες

aquatic

Bianco από Trussardi είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bianco κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι γκουζμπέρι/ριβήσιον, ροζ γκειπ φρουτ και Λωτός; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό και λευκή μανόλια; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

γκουζμπέρι/ριβήσιον ροζ γκειπ φρουτ Λωτός

πιπέρι λευκό λευκή μανόλια

νότες  ξύλων Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bianco by Trussardi.

Bianco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi Bianco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi Bianco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bianco by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bianco by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Isabella Rossellini My Manifesto Abercrombie & Fitch Ezra L`Erbolario Lavanda Elizabeth Arden Pretty Jo Malone Tuberose Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre The Body Shop White Musk Breeze DSH Perfumes Tubereuse American Beauty Beloved Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition