Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Donna Trussardi Trussardi για γυναίκες

Donna Trussardi Trussardi για γυναίκες

Το είχα : 4

Donna Trussardi από Trussardi είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Donna Trussardi κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Guichard. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, κόλιανδρος, τζίντζερ, Μανταριν ορανζ, Βασιλικός, υάκυνθος, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , Βανίλια, Κέδρος και στίραξ.

Αλδεϋδες κόλιανδρος τζίντζερ Μανταριν ορανζ Βασιλικός υάκυνθος φασκόμηλο Περγαμόντο

Γαρύφαλλο τουμπερόζα ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

λάβδανο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη Βανίλια Κέδρος στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Donna Trussardi by Trussardi.

Donna Trussardi Σχόλια Αρωμάτων

derkargy
derkargy

Θα συμφωνήσω ότι και για μένα ήταν από τα πρώτα αρώματα που μου άρεσαν πραγματικά.
Έβγαζε φρεσκάδα, θύμιζε σαπούνι (ίσως λόγω των αλδεϋδών) και είχε τρομερή διακύμανση.
Ο,τι καλύτερο είχε βγάλει ο οίκος Trussardi και δεν πρόκειται να επαναληφθεί!

Jan
2017
VanityRoom
VanityRoom

Το πρώτο μου άρωμα .... μοναδικό .... κρατάω το μπουκάλι κι ακόμη μυρίζει τόσο μοναδικά όσο κανένα!!!!!! .κριμα που το σταμάτησαν .

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi Donna Trussardi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi Donna Trussardi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Donna Trussardi by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Donna Trussardi by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Emilio Pucci Vivara (2007) Pierre Cardin Emotion Esteban Classic Chypre Carthusia Fiori di Capri Gres Goddess Hommage a Greta Garbo DSH Perfumes Rose Vert Genny Genny Etienne Aigner Explosive Faberlic Sleza Yurate Jean Patou Cocktail Alviero Martini Urban Safari Woman