Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L'Uomo Trussardi για άνδρες

L'Uomo Trussardi για άνδρες

L'Uomo από Trussardi είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L'Uomo κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, μανταρίνι, εστραγκόν και φύλλο ντοματιάς; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, μοσχοκάρυδο, θυμίαμα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Βενζόη , Βανιλια και ταμπάκο.

Λεβάντα Περγαμόντο μανταρίνι εστραγκόν φύλλο ντοματιάς

Γεράνι Κέδρος της Βιρτζίνιας μοσχοκάρυδο θυμίαμα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βενζόη Βανιλια ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Uomo by Trussardi.

L'Uomo Σχόλια Αρωμάτων

ConstadinosPanayiotis
ConstadinosPanayiotis

Μπραβο, αφου το βρηκες, ωραιος... οντως πρεπει να μετραει.

Jun
2016
deja vu-gr
deja vu-gr

Οταν τα παλιά καλά χρόνια έρχονται ξανά!! Αυτό ακριβώς αποτυπώνεται μέσω αυτού του εκπληκτικού αρώματος που πραγματικά σου "κόβει την ανάσα". Δεν είχα την τύχη να το αποκτήσω την εποχή που κυκλοφορούσε στην αγορά (σαν νεώτερος είχα άλλες κατευθύνσεις) αλλά νοιώθω υπερβολικά τυχερός που το βρήκα τυχαία και το απέκτησα μετά απο τόσα χρόνια και κυριολεκτικά πλέον στολίζει τη συλλογή μου. Ξυλώδες και πικάντικο,αρρενωπό και αποπλανητικό,φρέσκο,πολύ αρωματικό αλλά και βαθύ,ελαφρώς γλυκό (πολύ αποδεκτό) αλλά και πικρό,ολα αυτά μαζί σε ενα άρωμα. Διαχωρίζει τους άνδρες απο τα παιδιά,αυτός είναι ο κανόνας (και δεν αλλάζει) του συγκεκριμένου αρώματος απο εναν τεράστιο οίκο τον οποίο λατρεύω. Μακάρι να ξαναγυρίσει στις αγορές ατόφιο και οχι με κάποια ανασύσταση όπως συνηθίζεται πλέον.

Jun
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi L'Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi L'Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Uomo by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Uomo by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Sergio Tacchini Feel Good Man Cereus Cereus No.5 Giorgio Armani Summer Mania Homme Lobogal Naceo Vert Antica Farmacista Lustrous Fire Joop! Joop! Thrill Man Mark Buxton Wood & Absinth Donna Karan DKNY Love from New York for Men Azzaro Pure Vetiver Adidas Pure Game Special Edition D.S. & Durga Royal Purpure