Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L'Uomo Trussardi για άνδρες

L'Uomo Trussardi για άνδρες

L'Uomo από Trussardi είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L'Uomo κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, μανταρίνι, εστραγκόν και φύλλο ντοματιάς; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, μοσχοκάρυδο, θυμίαμα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Βενζόη , Βανιλια και ταμπάκο.

Λεβάντα Περγαμόντο μανταρίνι εστραγκόν φύλλο ντοματιάς

Γεράνι Κέδρος της Βιρτζίνιας μοσχοκάρυδο θυμίαμα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βενζόη Βανιλια ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Uomo by Trussardi.

L'Uomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi L'Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi L'Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Uomo by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Uomo by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Oriflame DeMarco Givenchy Pi Fraiche Odori Iris Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Omega Omega Aqua Terra Bruno Banani Scent From Heaven O Boticario Arbo Smell Bent Felix Navidad Kanøn Kanon for Men Yves Rocher Altika Jeanne Arthes Rocky Man White