Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Python Uomo Trussardi για άνδρες

Python Uomo Trussardi για άνδρες

Python Uomo από Trussardi είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Python Uomo κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Louise Turner. Οι νότες κορυφής είναι φλοιός συκιάς και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι ελιά και Φύλλο Κυπαρισσιού; οι νότες της βάσης είναι ξύλο τικ, σπόρος Τόνκα, Βέτιβερ Μπέρμπον και Μόσχος.

φλοιός συκιάς τσάι

ελιά Φύλλο Κυπαρισσιού

ξύλο τικ σπόρος Τόνκα Βέτιβερ Μπέρμπον Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Python Uomo by Trussardi.

Python Uomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi Python Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi Python Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Python Uomo by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Python Uomo by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Alfred Sung Hei Guy Laroche Drakkar Noir Avon Derek Jeter Driven Givenchy Insence Ultramarine Hawaii Ayala Moriel Gaucho Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Histoires de Parfums 1725 Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Eclectic Collections Autograph FCUK FCUK Connect Him Penhaligon`s Sartorial